Kim jesteśmy?

 

Jedzeo.pl to portal, dzięki któremu masz możliwość, nie tylko zamówienia jedzenia przez internet z najlepszych poznańskich restauracji, lecz także skorzystania z rabatów dostępnych tylko u nas. 

Codziennie przygotowujemy zestaw dań w nowych promocjach, dzięki czemu masz możliwość zamawiania w najniższych cenach w sieci. Dbamy o to, by lista promocji zmieniała się każdego dnia, abyś codziennie mógł jeść inaczej

Aby być na bieżąco z naszymi największymi promocjami, oraz mieć dostęp do kodów rabatowych przyłącz się do naszej społeczności na facebook'u http://www.facebook.com/pages/jedzeopl/100987166659613 

Jak już zapewne zauważyłeś, u nas masz możliwość nie tylko przejrzenia całego menu wybranej przez siebie restauracji, lecz także jego porównania z pozostałymi już na głównej stronie. 

Już nie musisz wchodzić na wiele stron, by porównać menu z różnych restauracji. 

Już nie musisz martwić się o godziny otwarcia restauracji i o to czy dowożą one zamówienia pod Twój adres. Wpisz go na jedzeo.pl, a lista restauracji zostanie automatycznie zawężona do tych, które są w stanie w danej chwili dowieźć jedzenie do Ciebie. 

Na jedzeo.pl zamówisz jedzenie szybko, sprawnie i tanio. Nie musisz ruszać się z domu, ani nawet dzwonić do restauracji. Składasz zamówienie przez internet, otrzymujesz sms z orientacyjnym czasem dostawy i czekasz na dzwonek do drzwi.

 

Jedzeo.pl rośnie w siłę!

 

Zapraszamy do przeczytania pierwszego artykułu o naszym portalu. Jak widać pozytywnie reagują na nas nie tylko nasi klienci ;)

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,11030467,Happy_hours_na_dania__Tanszy_kebab_albo_pizza.html

gazeta_643 

http://kontra.poznan.pl/z-poznania/1692-jedz-taniej-w-poznaniu 

artyku_722